Erzene Mh. Fevzi Çakmak Cd. No:5/B Bornova/İzmir

iPhone 5S

iPhone 5S

iPhone 5S cihazlarımızda oluşabilecek, ekran arızası, batarya arızası, şarj soketi arızası, anakart arızası ve yazılımsal sorunlar gibi bir çok sorunun çözümünde izmir iphone servisi sizlere iphone tamiri hizmeti vermektedir.

Ekran Kırılması, Ekran Tamiri ve Ekran Değişimi

iPhone 5S cihazınızda, darbelere bağlı olarak ekranın kırılması, dokunmatik ekran arızası ya da ekrana görüntü gelmemesi gibi sorunlar oluşabilir. Böyle durumlarda izmir iphone servisi sizlere iPhone 5S tamiri hizmetleri kapsamında iPhone 5S tamiri, iPhone 5S ekranınızın değişimi, ekran tamiri, dokunmatik ekran değişimi veya tamiri konularında deneyimli personelimizle iPhone tamiri hizmeti sunar.

Batarya Arızası, Batarya Değişimi

iPhone 5S cıhazınızın bataryası arızalandığında, cihazınızın şarj süresinin uzaması, şarjın dayanma süresinin kısalması sorunları ortaya çıkar. Batarya arızası durumunda izmir iPhone servisi, iPhone 5S tamiri hizmetlerimiz kapsamında sizlere iPhone 5S tamir ve teknik servis hizmeti sağlar. iPhone 5S orjinal batarya değişimi ile cihazınızın batarya ömrü ilk günkü kadar uzun olacaktır.

Şarj Soketi Arızası, Şarj Soketi Tamiri ve Değişimi

iPhone teknik servis ve iPhone 5S tamiri yardımına ihtiyaç duyduğumuz konulardan biri de iPhone 5S cihazımın şarj olmaması sorunudur. İzmir iPhone servisi, iPhone 5 tamiri, bu konuda da sizlere kaliteli bir iPhone tamir hizmeti sunmaktadır. iPhone 5S şarj olmaması durumunda şarj soketi tamiri yapılması ya da iPhone tamir mümkün değilse iPhone 5S şarj soketi değişimi yapılması gerekir. Böyle bir durumda siz müşterilerimizin endişenlemesine hiç gerek yok, cihazınız izmir iphone servisimize emanet. iPhone 5S tamiri hizmetimiz en kısa sürede izmir iPhone servis personelimiz tarafından gerçekleştirilip cihazınız size teslim edilir.

Görüntü Entegresi Arızası Tamiri ve Değişimi

iPhone izmir teknik servis olarak sık rastladığımız iPhone 5S tamiri ihtiyaçlarınızdan biri de ekrana görüntü gelmemesi sorunu. iPhone 5S cihazınızın ekranı aniden gitmişse yani görüntü gelmiyorsa bu durum cihazınızın ekranıyla ilgili olabileceği gibi görüntü entegre birimiyle de ilgili olabilir. Böyle durumlarda izmir iPhone servisi olarak cihazlarınızı dikkatlice inceleyerek arıza tesbitini yapıyor ve iPhone tamiri birimimizde iPhone 5S cihazınızın arızasının giderilmesi için gerekli işlemleri uyguluyoruz.

Ses Arızaları ve Tamiri

iPhone 5S cihazımızla çeşitli nedenlerden dolayı ses arızaları meydana gelebilir. Telefonla görüşürken ya da müzik dinlerken/video izlerken ses gelmemesi/gitmemesi gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. İzmir iPhone servisi, iPhone 5S tamiri hizmetleri kapsamında verdiğimiz iPhone tamiri hizmetleri arasında diğer tüm sorunlarınız olduğu gibi cihazınızdaki ses sorunlarının giderilmesi de bulunuyor. iPhone 5S cihazınızda telefon görüşmelerinizde ses sorunu yaşıyorsanız ya da cihazınızda müzik, videolarınızda ses sorunu varsa izmir iPhone servisimize gelerek cihazınızı bize emanet etmeniz yeterli olacaktır. iPhone 5S cihazınızdaki sorunlar tesbit edilerek gerekli tamir işlemleri en kısa sürede yapılır ve cihazınız size teslim edilir.

BİZE ULAŞIN

Tüm iPhone ve iPad modellerinin onarım ve bakımları için bize ulaşın