Erzene Mh. Fevzi Çakmak Cd. No:5/B Bornova/İzmir

iPhone 5

iPhone 5

Ekran Kırılması, Ekran Tamiri ve Ekran Değişimi

iPhone 5 cihazınızda, düşme veya darbelere bağlı olarak ekranın kırılması sorunuyla karşılaşabilirsiniz. Bu tür durumlar bazen sadece dış ekranın kırılması bazen de dokunmatik ekran arızası veya ekrana görüntü gelmemesi gibi sorunlara yol açabilir. Böyle durumlarda izmir iphone servisi sizlere iPhone 5 tamiri hizmetleri kapsamında iPhone 5 tamiri, iPhone 5 ekranınızın değişimi, ekran tamiri, dokunmatik ekran değişimi veya tamiri konularında deneyimli personelimizle iPhone tamiri hizmeti sunar.

Batarya Arızası, Batarya Değişimi

iPhone 5 cıhazınızın bataryası arızalandığında, cihazınızın şarj süresinin uzaması, şarjın dayanma süresinin kısalması sorunları ortaya çıkar. Batarya arızası durumunda izmir iPhone servisi, iPhone 5 tamiri hizmetlerimiz kapsamında sizlere iPhone 5 tamir ve teknik servis hizmeti sağlar. iPhone 5 orjinal batarya değişimi ile cihazınızın batarya ömrü ilk günkü kadar uzun olacaktır.

Şarj Soketi Arızası, Şarj Soketi Tamiri ve Değişimi

iPhone teknik servis ve iPhone 5 tamiri yardımına ihtiyaç duyduğumuz konulardan biri de iPhone 5 cihazımın şarj olmaması sorunudur. İzmir iPhone servisi, iPhone 5 tamiri, bu konuda da sizlere kaliteli bir iPhone tamir hizmeti sunmaktadır. iPhone 5 şarj olmaması durumunda şarj soketi tamiri yapılması ya da iPhone tamir mümkün değilse iPhone 5 şarj soketi değişimi yapılması gerekir. Böyle bir durumda siz müşterilerimizin endişenlemesine hiç gerek yok, cihazınız izmir iphone servisimize emanet. iPhone 5 tamiri hizmetimiz en kısa sürede izmir iPhone servis personelimiz tarafından gerçekleştirilip cihazınız size teslim edilir.

Görüntü Entegresi Arızası Tamiri ve Değişimi

iPhone izmir teknik servis olarak sık rastladığımız iPhone 5 tamiri ihtiyaçlarınızdan biri de ekrana görüntü gelmemesi sorunu. iPhone 5 cihazınızın ekranı aniden gitmişse yani görüntü gelmiyorsa bu durum cihazınızın ekranıyla ilgili olabileceği gibi görüntü entegre birimiyle de ilgili olabilir. Böyle durumlarda izmir iPhone servisi olarak cihazlarınızı dikkatlice inceleyerek arıza tesbitini yapıyor ve iPhone tamiri birimimizde iPhone 5 cihazınızın arızasının giderilmesi için gerekli işlemleri uyguluyoruz.

Ses Arızaları ve Tamiri

iPhone 5 cihazımızla görüşme yaparken "karşıdakinin sesi bana gelmiyor", "benim sesimiz karşı tarafa gitmiyor" ya da sadece müzik dinlerken, video izlerken ses gelmiyor gibi sorunlar yaşayabiliyoruz. İzmir iPhone servisi, iPhone 5 tamiri hizmetleri kapsamında verdiğimiz iPhone tamiri hizmetleri arasında diğer tüm sorunlarınız olduğu gibi cihazınızdaki ses sorunlarının giderilmesi de bulunuyor. iPhone 5 cihazınızda telefon görüşmelerinizde ses sorunu yaşıyorsanız ya da cihazınızda müzik, videolarınızda ses sorunu varsa izmir iPhone servisimize gelerek cihazınızı bize emanet etmeniz yeterli olacaktır. iPhone 5 cihazınızdaki sorunlar tesbit edilerek gerekli tamir işlemleri en kısa sürede yapılır ve cihazınız size teslim edilir.

İzmir iPhone Servisi, bunlar ve aklınıza gelecek bir çok arızada iPhone 5 tamiri işlemleriyle siz müşterilerimizin her zaman yanındadır. Tüm donanımsal ve yazılımlar iPhone 5 arızaların giderilmesi için cihazınızı iPhone servisimize getirmeniz yeterli. Daha sonra size kaliteli ve ucuz iPhone tamiri hizmetimizin keyfini sürmek kalır.

BİZE ULAŞIN

Tüm iPhone ve iPad modellerinin onarım ve bakımları için bize ulaşın