Erzene Mh. Fevzi Çakmak Cd. No:5/B Bornova/İzmir

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

2017 Yılında Bornova’da kurulan FixxTekno;

APPLE iPhone, iPad, Macbook ve iMac cihazlarının arızaları üzerine, eğitimli ve konusunda uzman teknik personeli ile kaliteli servis anlayışını benimsemiş bir Özel Apple Teknik Servisi olarak 2017 Yılında Bornova’da kurulmuştur.


Firmamıza arızalı giren her cihaz öncelikle arıza tespiti için uzman teknik personel tarafından kontrol edilir. Sorunu tespit edilen cihaz, çözüme kavşturacak en düşük maliyet bilgisi ve arıza hakkında doğru bilgilendirme, müşteriye onay alınmak üzere bildirilir. Müşteri onayına müteakip cihaz hemen işlem sırasına alınarak onarımına başlanır. Onarımı biten cihaz bir takım kalite ve çalışma testlerine tabi tutulur. Tüm testleri başarı ile tamamlayan cihazın, test sonrası dış temizliği yapılır. Cihaz artık müşteriye teslim edilmeye hazırdır.


Servis Hizmetimiz dışında APPLE cihazlarına yönelik Premium Aksesuar taleplerini de karşılamak için mağazamızda Premium , ve MFI Lisanslı aksesuar satışı da yapılmaktadır.
Unutmayın, ucuz fiyatlı cihazlar alıp kullanmak yerine daha fazla para vererek aldığınız bu ayrıcalıklı cihazları, daha uzun süre kullanmak da kaliteli servisten geçer. Cihazlarınız bunu hak ediyor ve ihtiyacınız olan kaliteli servis hizmetini de iOS Teknik olarak biz sağlamaktayız.
*Firmamız garanti dahilinde ücretsiz onarım yapmamaktadır.

BİZE ULAŞIN

Tüm iPhone ve iPad modellerinin onarım ve bakımları için bize ulaşın