Erzene Mh. Fevzi Çakmak Cd. No:5/B Bornova/İzmir

iPad Air (1. nesil)

iPad Air (1. nesil)

iPad cihazlarımızla zaman zaman dokunmatik ekran arızası, şarj soketi arızası, ekranın donması, ekran kırılması, hoparlörün çalışmaması ve ses arızaları gibi can sıkıcı durumlarla karşılaşıyoruz. iPad tamiri konusunda izmir iPhone servis olarak diğer apple ürünlerinde olduğu gibi kaliteli ve ucuz iPad tamir hizmeti ile yanınızdayız.


iPad Ekran Arızaları ve Ekran Değişimi

iPad tamiri hizmetleri içerisinde sık karşılaşılan bir sorun olan iPad ekranının kırılmasıdır. İzmir iPhone servis, iPad tamiri hizmetlerimiz kapsamından çok karşılaştığımız bu iPad tamiri ihtiyacı, uzman personellerimiz tarafından hızlı bir şekilde çözülür ve müşterilerimize bu konuda her zaman izmir iPhone servis, iPad tamiri olarak en uygun fiyatlarla hizmet veririz. iPad cam ekranının değişimi, iPad dokunmatik ekran tamiri, iPad led ekran tamiri konusunda deneyimli personellerimiz izmir iPhone servis, iPad tamir serivisimizde müşterilerimizin bize emanet ettiği cihazlarını titizlikle inceler, sorun tespiti yapar ve gerekli iPad tamiri işlemlerini gerçekleştirir.


 iPad Şarj Soketi Arızası ve Tamiri

İzmir iPhone servis ve iPad tamiri hizmetlerimiz kapsamında sık rastladığımız bir diğer iPad tamiri ihtiyacı şarj soketi arızaları ve iPad şarj olmama durumlarıdır. iPad şarj olmaması sorunu basitçe şarj cihazınızdan kaynaklanabileceği gibi cihazınızın şarj soketinde meydana gelen arızalardan da kaynaklanabilir. İzmir iPhone servis ve iPad tamiri konusundan deneyimli personelimiz bu gibi durumlarda iPad tamiri hizmetlerimiz kapsamında arızalı iPad cihazlarını dikkatle inceleyip arıza tespitini yapar ve gerekli iPad tamiri işlemlerini özenle gerçekleştirerek cihazınızı sorunsuz bir şekilde size kısa sürede teslim eder. iPad şarj sorunu yaşıyorsanız yapmanız gereken tek şey cihazınızı izmir iPhone servis, iPad tamiri servisimize getirmenizdir. iPad tamiri işlemleriniz, hızlı ve ucuz bir şekilde izmir iPhone servis birimimizde gerçekleştirilir.


iPad Hoparlör ve Ses Sorunları Tamiri

iPad cihazlarımızda sık karşılaştığımız can sıkıcı durumlardan bir diğeri hoparlör arızası ve ses sorunları. iPad cihazımızdan ses gelmemesi ya da sesin düzgün bir şekilde gelmemesi gibi durumlarda iPad tamiri hizmetine ihtiyaç duyarız. İzmir iPhone servis ve iPad tamiri hizmetleri ekibimiz böyle durumlarda her zaman olduğu gibi kaliteli iPad tamiri hizmetiyle müşterilerimizin yanındadır. İzmir iPhone servis merkezimizde uzman teknik servis personelimiz arızalı iPad cihazlarınızı özenle inceleyerek iPad ses sorununa neden olan arızayı tesbit eder ve gerekli iPad tamiri işlemlerini itinayla gerçekleştirerek en kısa sürede cihazınızı size teslim eder, siz müşterilerimize sadece izmir iPhone servis ve iPad tamiri hizmetimizin keyfini çıkarmak kalır.


iPad Batarya Arızası, Tamiri ve Değişimi

iPad cihazınızın bataryasında meydana gelen arızalar cihazınızı istediğiniz gibi keyifli ve verimli kullanmanızı engeller. İzmir iPhone servis, iPad tamiri birimimizde batarya arızalı iPad cihazlarınızı dikkatle incelenerek sorun tesbit edilir. Gerekli ise iPad orjinal batarya değişimi işlemi, gerekli değilse de iPad tamiri işlemi yapılarak kısa sürede cihazınızın sorunları giderilerek siz müşterilerimize teslim edilir.

Yukarıda belirttiğimiz ve daha bir çok durumda siz müşterimizin arızalı iPad cihazları, izmir iPhone servis ve iPad tamiri birimimizde en kısa sürede, en uygun fiyatlarla tamir edilerek sizlere sorunsuz ve çalışır bir şekilde teslim edilir.

BİZE ULAŞIN

Tüm iPhone ve iPad modellerinin onarım ve bakımları için bize ulaşın