0232 999 89 82

iPhone Teknik Servis
iPhone Tamir, Teknik Servis

iPhone cihazlarımızda maalesef zaman zaman sorunlar yaşayabiliyoruz. iPhone ekranının kırılması, batarya değişimi, anakart tamiri, yazılım güncelleme, yazılım hataları gibi bir çok sorunun çözümünde izmir iphone servisi sizlere iphone tamiri hizmeti vermektedir.


Ekran Kırılması, Ekran Tamiri ve Ekran Değişimi

iPhone cihazınızda, düşme ve çeşitli darbelere bağlı olarak ekranın kırılması sorunuyla karşılaşabilirsiniz. Bu tür durumlar bazen sadece dış ekranın kırılması bazen de dokunmatik ekran arızası veya ekrana görüntü gelmemesi gibi sorunlara yol açabiliyor. Böyle durumlarda izmir iphone servisi sizlere iPhone tamiri, iPhone ekranınızın değişimi, ekran tamiri, dokunmatik ekran değişimi veya tamiri konularında deneyimli personelimizle iPhone tamiri hizmeti sunar.


Batarya Arızası, Batarya Değişimi

iPhone cıhazınızın bataryası zaman içerisinde arızalanır ve bataryanın dayanmaması, şarjın kısa sürede bitmesi gibi sikayetleriniz olmasına neden olur. Batarya arızası durumunda izmir iPhone servisi, iPhone tamir hizmetlerimiz kapsamında sizlere iPhone tamir ve teknik servis hizmeti vermekteyiz. iPhone orjinal batarya değişimi ile cihazınızın batarya ömrü ilk günkü kadar uzun olacaktır.


Şarj Soketi Arızası, Şarj Soketi Tamiri ve Değişimi

iPhone teknik servis ve iPhone tamiri yardımına ihtiyaç duyduğumuz konulardan biri de cihazımın şarj olmaması sorunudur. İzmir iPhone servisi bu konuda da sizlere kaliteli bir iPhone tamir hizmeti sunmaktadır. iPhone şarj olmaması durumunda şarj soketi tamiri yapılması ya da iPhone tamir mümkün değilse iPhone şarj soketi değişimi yapılması gerekir. Böyle bir durumda siz müşterilerimizin endişenlemesine hiç gerek yok, cihazınız izmir iphone servisimize emanet. iPhone tamir hizmetimiz en kısa sürede izmir iPhone servis personelimiz tarafından gerçekleştirilip cihazınız size teslim edilir.


Görüntü Entegresi Arızası Tamiri ve Değişimi

iPhone izmir teknik servis olarak sık rastladığımız iPhone tamiri ihtiyaçlarınızdan biri de ekrana görüntü gelmemesi sorunu. iPhone cihazınızın ekranı aniden gitmişse yani görüntü gelmiyorsa bu durum cihazınızın ekranıyla ilgili olabileceği gibi görüntü entegre birimiyle de ilgili olabilir. Böyle durumlarda izmir iPhone servisi olarak cihazlarınızı dikkatlice inceleyerek arıza tesbitini yapıyor ve iPhone tamiri için gerekli işlemleri uyguluyoruz.


Ses Arızaları ve Tamiri

iPhone cihazımızla görüşme yaparken "karşıdakinin sesi bana gelmiyor", "benim sesimiz karşı tarafa gitmiyor" ya da sadece müzik dinlerken, video izlerken ses gelmiyor gibi sorunlar yaşayabiliyoruz. İzmir iPhone servisi, iPhone tamiri hizmetleri kapsamında verdiğimiz iPhone tamiri hizmetleri arasında diğer tüm sorunlarınız olduğu gibi cihazınızdaki ses sorunlarının giderilmesi de bulunuyor. Telefon görüşmelerinizde ses sorunu yaşıyorsanız ya da cihazınızda müzik, videolarınızda ses sorunu varsa izmir iPhone servisimize gelerek cihazınızı bize emanet etmeniz yeterli olacaktır. iPhone cihazınızdaki sorunlar tesbit edilerek gerekli tamir işlemleri en kısa sürede yapılır ve cihazınız size teslim edilir.

 

İzmir iPhone Servisi, bunlar ve aklınıza gelecek bir çok arızada iPhone tamir işlemleriyle siz müşterilerimizin her zaman yanındadır. Tüm donanımsal ve yazılımlar iPhone arızaların giderilmesi için cihazınızı iPhone servisimize getirmeniz yeterli. Daha sonra size kaliteli ve ucuz iPhone tamiri hizmetimizin keyfini sürmek kalır.

iphoen servis

Hemen iletişime geçin...

Apple cihazınızın arıza çözümü için iletişim sayfasındaki bilgilerden bize ulaşabilirsiniz.

Yada cihaz sorununuzn çözümü hakkında bilgi almak için,
hemen izmir iphone servis hattını arayın;
 

0232 999 89 82   

© Copyright 2017 fixxtekno.com / Update 2020 evoteam.com.tr